Кухні на замовлення від Білорусько-Італійської фабрики з доставкою і установкою по Україні!

+38 096 760 02 03

Пн - Пт: 10.00 - 18.00

Замовте Кухню не виходячи з дому!

Шановні клієнти!

 
Незважаючи на складну епідеміологічну обстановку, що склалася в світі, наше виробництво продовжує безперебійну роботу, в чому ви можете переконатися, перейшовши на  пряму трансляцію роботи виробництва за посиланням.
Звертаємо вашу увагу, що запаси матеріалів, фурнітури та інших комплектуючих підтримуються на такому рівні, щоб забезпечити безперебійність виробництва і відвантаження нашої продукції.
Пам’ятайте, ми цінуємо вашу безпеку і з розумінням ставимося до тих, хто вирішив тимчасово залишатися в ізоляції. З цієї причини пропонуємо Вам замовити кухню не виходячи з дому за допомогою нашої online послуги:
– замовити дзвінок менеджера на сайті
– безкоштовна віддалена розробка дизайн-проекту вашої майбутньої кухні;
– вызов замерщика на дом.
– виклик дизайнера додому зі зразками продукції.
Повідомляємо, що, у зв’язку з необхідністю дотримуватися режиму карантину, наші торгові об’єкти закриті. Однак це не означає, що у Вас немає можливості замовити кухню Вашої мрії. Ми пропонуємо Вам в онлайн-режимі розробити 3D проект Вашої кухні, розрахувати його точну вартість, підготувати договір і рахунок для безготівкової оплати! Для того, що б Ви могли ознайомиться зі зразками нашої продукції, наші менеджери приїдуть до Вас і зроблять безкоштовну презентацію.
Крім того, на час карантину, ми пропонуємо додаткову знижку – 10%, щоб зробити покупку кухні максимально вигідною і такою, що запам’ятовується.
Дзвоніть прямо зараз (096)760-02-03 !!!!
КУХНІ “МОДУЛЬ ОНЛАЙН” – МЕБЛІ ДЛЯ ЖИТТЯ.

Чекайте, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.